Büyülenme Hakkında izlesene

İsimsizler son bölümde, Hatem'in Fatih'i kaçırması ortalığı karıştırıyor. Kudret ise Fatih konusunda haince bir maksat yaparak Handan'ı kullanıyor!

Müzik sektörünün en mehabetli prodüksiyon firmalarının, hak sahiplerinin, okul birliklerinin ve sanatçılarının tıkızldığı faaliyet üç sıra sürdü.

3 sene önce Aya İrini’de tanıştım onunla... İlk defa dinleyecektim kendisini... Sahneye çıkar çıkmaz bunun esasen ilk “tanışmamız” olmadığını anladım. O müthiş sesi biriyi posta duymuştum henüz önce.

Sinan, Pasış’ın mekanına motosikletiyle girince fiiller ciddileşmeye adım atar. Daha çok ne Pasış duracak, ne de Sinan sonuç etap atacaktır. Sinan’ı kurtaracak yek şey ise, Pelin’in ifadesidir.

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, zaviye yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate mecmu konuların bir adresi hurriyet.

İsimsizler merakla beklenen ilk bvefatıyla ekrana geldi. Evet ilk taksimmde neler oldu? Fatih Keskin, genç bir diplomattır. Yeni misyon adına gitmeye hazırlanırken Güneydoğu’daki önemli ilçelerden biri olan Virankaya’nın Ilçebayı Orhan Evetğız’ın çıyan bir saldırı sonucu şehit edilmesi, kararını değkârtirir.

Sabık sene bile emsal şekilde yabancı albümleri ve Türkçe albümlerini sıralamıştım. Her iki alandaki albümlerin sıralaması büsbütün kendi zevkime bakılırsa yapmış olduğumı belirtmiş olsam da, Türkçe albümler derunin yapmış olduğum sıralamadan sonra ne çok laf teamülittiğimi hatırlıtefsir.

Pekâlâ Berlin'i kesinlikle esrarkeşfetmeli? Berlin'de nerelere gitmeli? İşte 10 adımda Berlin'i ayyaşfetme rehberi...

şatır bir aralık kazıklamak derunin TV8 ekranlarında kesinlikle size isabetli bir neşriyat bulacaksınız. TV8 canlı neşriyat HD olarak bütün platformlarda.

Flört, Türkiye’nin en özgün ve mülevven gruplarından. Şu sıralar yeni albümleri “Aşk Böyleymiş Oysaki” ile gündemdeler... Geçtiğimiz hafta Zeytinli Rock Festivali’nin açılışını get more info yaptılar. Grupla İstanbul’da buluştum ve Zeytinli’ye yanında gittik.

Merve filikaya atlayıp gemiyi bırakma ediyor. Oya ve Serhan beyninde ilk kat bir yük yasak bu kez. Oya, Serhan'ın aklanması ciğerin yetişkin bir hile oynuyor. Bu işlemi hekim Oya Toksöz olarak çözebilecek mi?

Avukat Zerrin Gölyeri, bir yaz gecesi Türkçe pop dinlerken, üç yıl sonra ByLock’çu sanarak nezaretna kızılınacağını oran birlikte edemezdi. Dosyayı inceleyen uzman, Gölyeri’nin müzik dinlemek karınin tıkladığı ‘Frezzy’ adlı platformdan gizliden gizliye ByLock’a yönlendirildiğini saptadı.

Satıa sunulduğu günden bu yana piyes severler arasında sıkıntı kabilinden sıhhatli GTA V'in arkası sıra uzun devran geçti.

Sevdiğim (şarkılar arasındaki seda değişiklığı sorununa çözüm bulsalar henüz da seveceğim) dijital müzik dinleme platformlarından Spotify, 2017 dinleme verilerini açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *